Hier vindt u alle subpagina’s van Garcia Moreno.

Bestuur

Het verenigingsbestuur bestaat uit de onderstaande bestuursleden. Er kunnen meer leden zijn als de groepsraad dat nodig vindt. De vereniging is verantwoordelijk voor het programma voor onze leden en het materiaal dat hier voor nodig

Ga naar deze pagina »

Geschiedenis

Wie was Garcia Moreno? In de Nederlandse taal zijn er heel weinig boeken over hem, wat hij betekent heeft is erg moeilijk te achterhalen. Sommige schrijven geweldig over hem, anderen kunnen hem niet uitstaan. Dat

Ga naar deze pagina »

Kwaliteit en veiligheid

Als scoutinggroep vinden wij het belangrijk dat er aan alle kwaliteit en veiligheidseisen voldaan wordt. Uw kind maakt bij ons uitdagende en soms grensverleggende dingen mee, maar niet altijd zonder gevaar. Daarom is het van

Ga naar deze pagina »

Scouting?

Scouting? Deze vraag wordt vaak gesteld en is niet zomaar te beantwoorden. Scouting biedt namelijk ontzettend veel verschillende activiteiten. Precies die activiteiten waar de verschillende leeftijdsgroepen plezier in hebben, interesse voor tonen en graag willen

Ga naar deze pagina »

Vertrouwenspersoon

We doen ons best om te zorgen dat scouting voor iedereen een leuke en leerzame vrijetijdsbesteding is. We willen dat iedereen die lid is van Scouting Garcia Moreno zich daar thuis en veilig voelt. Zo

Ga naar deze pagina »